Maďarská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Smeti v Rusoveckom parku

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Skládka bola dňa 17. 04. 2020 odstránená m. p. Ruseko. Skládky takéhoto druhu priebežne odstraňujeme.

MČ Bratislava-Rusovce
02. máj 2020

Michal Sadloň

Vďaka za informaciu a upratovanie parku.
M.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.