Pri gaštanovej aleji-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

V riešení

Neviem to bližšie určiť toto sa mi naskytlo, keď som bol na biku, výhodená kopa odpadu, medzi ktorým sa nachádza aj azbest. Je to medzi krmelcom a tou plechovou búdou viď na obrázku. Je to za Rusovcami v lesíku.

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, žiaľ nepodarilo sa nám nájsť označené miesto. Zašlite nám presnejšiu lokalizáciu, pripadne nás kontaktujte.

MČ Bratislava-Rusovce
15. február 2021

Peter

Tento odpad bol odstránený, ale čo sa týka azbestu ten tam zostal, včera tam bol na 2 miestach 3 m od seba.
15. február 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Peter,
komentár preposielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania