Jungmannova - samé psie výkali na trávnatej ploche


V riešení
meno
Ocko 07. apríla 2020

Na travnatej ploche same psie vykali ,chubajuce odpadkove kose na psie extremsnty...psickari vam to nevadi....? Zit v takom prostredi...vsak to niesu LAZY....

14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V boli o tomto probléme vyrozumené a inštruované, aby popri plnení ďalších služobných úloh zamerali svoju činnosť aj na riešenie tohto problému v tejto lokalite.
MsP nemá dostatočné kapacitné možnosti k okamžitému eliminovaniu všetkých protiprávnych konaní páchaných na verejných priestranstvách. Daný stav jej neumožňuje nepretržitý dohľad nad všetkými kritickými miestami.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania