Čiernovodská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Henka 08. apríla 2020

Dobry den prajem, pri detskom ihrisku na Ciernovdskej blizko plotu zakladnej skoly Rajcianska niekto umyselne vysypal smeti :( je to prosim mozne upratat? Dakujeme

17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet a záujem o čistotu a poriadok v našej mestskej časti. Majiteľ pozemku bude vyzvaný k zjednaniu nápravy a upovedomený o povinnostiach, ktoré mu ako vlastníkovi pozemku zo zákona vyplývajú. V prípade neuposlúchnutia výzvy budeme konať v zmysle príslušných zákonných ustanovení a platného VZN.

S prianím pekného dňa
Kto? majiteľ pozemku

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

neporiadok bol v priebehu včerajšieho dňa uprataný.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
27. apríl 2020

Henka

Dakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania