Jesenná-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Viacero vyschnutých stromov, treba ich zrezať a vysadiť nové. Dúfam, že ich niekto neotrávil naschvál.

14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyzvali sme vlastníka pozemku, aby zabezpečil prevádzkovú bezpečnosť drevín na pozemku a suché dreviny vyrúbal.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania