Mlynské luhy-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Stefko 12. apríla 2020

Pri vlakovom kolajisku vytvorena skladka odpadu podla cisla objednavky na obale si myslim ze je mozne vyhladat tvorcu tejto skladky

14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odstránenie odpadkov je zadané nášmu dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
14. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.