Ráztočná-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Peter Oravec 10. apríla 2020

Dve skládky priamo pri plote čističky odpadových vôd vo Vrakuni na Leknovej ulici. Prosím o riešenie/odstránenie skládok.

17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet a záujem o čistotu a poriadok v našej mestskej časti. Predmetné skládky evidujeme, majiteľ pozemku, resp. v tomto prípade jeho správca, bude vyzvaný k zjednaniu nápravy a upovedomený o povinnostiach, ktoré mu ako vlastníkovi/správcovi pozemku zo zákona vyplývajú. V prípade neuposlúchnutia výzvy budeme konať v zmysle príslušných zákonných ustanovení a platného VZN.

S prianím pekného dňa
Kto? majiteľ/správca pozemku

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania