Saratovská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 09. apríla 2020

Vrakom na veľkom parkovisku Saratovská II už bolo venovaných 9 podnetov, tu je ďalší. Druhým predmetným vozidlom je dlhšiu dobu odstavený opotrebovaný zelený Fiat Punto. Aj keď vozidlo nie je poškodené a netečie z neho palivo či olej, začína obrastať vegetáciou a miesto jedného kolesa má len "dojazdovku".
Kontroly EK a TK nie sú platné, obe vypršali 22.03.2020. Rovnako aj zmluva PZP je neplatná: Kooperativa, 6590947110, 13.09.2016 - 12.07.2018. Obe tabuľky EČV sú inštalované, BL-800MX, vozidlu reálne patria. Fiat nie je vyradený z evidencie vozidiel.
* ďalšie údaje: r.v 2002, VIN ZFA18800004284946, EK SKKi 975 227, TK SKKi 683 530
* pozemok spravuje: Magistrát hlavného mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/1kL15
*** záber z júna 2019 https://goo.gl/maps/4YqXhVuGS97aNTHt6 ***

09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia uviedlo, že vozidlo sa už na mieste nenachádza. Odstránenie vozidla zabezpečil majiteľ na základe výzvy Magistrátu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania