Hodonínska-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Zoro 09. apríla 2020

Pred budovou OD Lamac, taka stara budova s volnym parkovanim na kraji stoja 2 znicene auta.

15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tieto dlhodobo stojace vozidlá mestská časť Bratislava - Lamač eviduje. Nakoľko priľahlé parkovisko za Nákupným strediskom Lamač je v správe spoločnosti DYNASTION s.r.o.,
kontaktovaný bol v tejto veci správca nákupného strediska - p. Ivan Pacek ešte dňa 01.10.2019. Opätovne som p. Paceka dňa 02.04.2020 požiadala o informáciu, ako budú tieto dlhodobo stojace vozidlá riešiť, avšak doposiaľ som z jeho strany neobdržala odpoveď.

Magathova, referentka KC, MÚ MČ BA - Lamač
18. apríl 2020

Marian

stále je tam
18. apríl 2020

Hayduke

To patrí tomu z Plánok, čo celý Lamač zasiera svojimi vrakmi? Veď mu naparte takú pokutu, že nebude mať ani na benzín a sa spamätá.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania