Grösslingova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Smeti mimo koša pred Elisabeth Old Town hotel ☆☆☆ o 14:40 hod. To majú turisti čo obdivovať... 🤐

10. apríl 2020

orel

Smeti sú na ulici aj o 24hod. dnes na sviatok o 15:15hod.
14. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok okolo smetného koša bol odprataný v sobotu 11. apríla. Ulica sa podľa harmonogramu upratuje v pondelok, v stredu a v sobotu.
Ten, kto vysypal odpad vedľa namiesto do smetného koša, porušil VZN o dodržiavaní čistoty a poriadku.
Žiaľ, mestská časť nemá ako vypátrať vinníka. Našťastie, väčšina obyvateľov aj návštevníkov mestskej časti sa správa v súlade s dobrými mravmi, za čo sme vďační.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
14. apríl 2020

orel

Ďakujem Vám, mňa skôr zaráža, že zo strany HOTELA nebol záujem o upratane si pred vchodom, nie je správca chodníka vo svojom okolí ??? Ďakujem Vám MČ Staré Mesto 🙂 za Vašu prácu udržiavať naše MČ peknou a čistou ďakujem s úctou... prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania