Ševčenkova - dlhodobo poškodená doska stolnotenisového stola

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Bolo by mozne vymenit dlhodobo poskodenu dosku na stlnotenisovom stole? Zub casu sa nan podpisal a vyuzivanie stola je takmer nemozne :(. Dakujem vopred za ochotu mestskej casti.

27. apríl 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. máj 2021

Martin Uváček

Podnet vyriešený. Dosku stola komplet vymenili.
11. máj 2021

Miroslav

Wau, klobuk dole. Bol som mierne skepticky, no nakoniec sme sa dockali!!!! Dakujem tymto samosprave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.