Mlynské Nivy-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

objavené pri prechádzke náhodou. medzi chodníkom a cestou pri vstupe.do Metrostavu. Jedná zjavne o zahraničné SPZ. čo s tým? nejaká rada?

10. apríl 2020

Michal

lolalita foto
10. apríl 2020

Michal

lokalita foto 2
13. apríl 2020

Martin Uváček

Zavolať políciu a odovzdať im.
22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné ŠPZ boli už dávnejšie odstránené. Ospravedlňujeme sa že sme vám zabudli odpísať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. apríl 2020

🦢️ Labut22

To ste tam naozaj nechali tie dve pneumatiky? 😮

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania