Smeti a smrad okolo schodiska - J.C. Hronského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. apríla 2014

Okolo schodiska vedúceho z J.C.Hronského na Sibírsku je už niekoľko mesiacov staré lístie ešte od jesene obohatené ďalším odpadom. Zišlo by sa pravidelné čistenie bez vynútenia takýmito podnetmi obyvateľmi. Ďakujem.

24. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Podľa informácie EKO podniku VPS bola lokalita v priebehu roka opakovane čistená. Bol daný pokyn na opätovné vyčistenie nafúkaných nečistôt.
S pozdravom


Marek Tettinger, hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania