Toryská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobrý deň, po minuloročných výkopových prácach zostalo na zelenej ploche za zastávkou Hronska viacero suchých a nebezpečných stromov. Jeden z nich stihol na konci minulého roka aj padnúť ale nikomu sa našťastie nič nestalo. Poprosím o nápravu a výsadbu nových náhradných stromov. Ak je to možné, škodu by som si vymáha od realizátora výkopových prác (asi optika), nakoľko je vidno, že stromy schnú v línii, ako boli robene výkopové práce. Ďakujem

17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmené stromy sa nachádzajú na pozemku, ktorého vlastníkom je Hlavné mesto SR Bratislava. Váš podnet im postúpime na riešenie.

S prianím pekného dňa
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia k podnetu uviedlo: Suchý, havarijný strom, ktorý rástol pred bytovým domom Toryská 19 v k.ú. Vrakuňa bol prostredníctvom dodávateľskej firmy odstránený. Oznámenie o výrube stromu bolo zaslané na Okresný úrad Bratislava.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. máj 2020

Peter

Suchý strom na fotke pred Toryskou 16 odstránený nebol. Prosil som Vás aj o výsadbu nových stromov v duchu hesla nášho p. Primátora, za jeden odstránený strom dva nové ;)
30. máj 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Peter,
komentár preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
12. júl 2020

Peter

Moc sme sa za dva mesiace nepohli

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania