Slovanské nábrežie-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devín

Vyriešený

15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Odpad bol odstránený, verejný priestor vyčistený.

RNDr. Peter Krempaský, referent ŽP, MÚ MČ Bratislava-Devín

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.