Lieskovská cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení

13. apríl 2020

Boris Popov

Par metrov odtial je dalsia este vacsia.
15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Miestny úrad zabezpečuje postupne likvidáciu nelegálnych skládok v tejto lokalite prostredníctvom oprávnenej organizácie.

Zuzana Deáková
odd. ŽP,OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania