Belinského - preplnený kôš na papier

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobry den,

Pernamentne mame preplneny kontajner na papier na nasej ulici. Nakolko je vzdy preplneny tak vietor rozfuka odpadky po ulici alebo okolo neho su porozhadzovane krabice. Ulica sa obcas podoba uliciam z osad. Jeden kontajner sluzi odhadom pre 280 domacnosti.
Najblizsi na Belinskeho 17 je zamknuty v kontajnerovom stojisku.
Nadoby na plasty mame 2ks preco nemame aj na papier dva kontajnery?

Prosim o vyriesenie situacie.

Dakujem

13. apríl 2020

Peter

Este ma napadlo ze by sa mohlo upravit stojisko nakolko je velmi nebezpecne vhadzovat smeti z cesty kde chodia auta. Dakujem
15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Za kontajnerové stojisko - počet nádob a interval odvozu odpadu - je zodpovedný správca bytového domu. Požiadavka o navýšenie počtu zberných nádob musí vyjsť od správcovskej spoločnosti. Požiadavku o pridanie kontajnerov na separovaný zber je potrebné adresovať spoločnosti OLO.

Žiaľ, riešenie tohto podnetu je mimo kompetencií Magistrátu hlavného mesta a plne v rukách majiteľov okolitých nehnuteľností, pre potreby ktorých sú kontajnery určené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.