Rácova-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Neriešený
meno
Slavka 15. apríla 2020

Dobrý deň,
na.prechádzke po starej ceste Na Klanec, sme našli hneď vedľa chodníka dve nezakrytê studne, resp. odvodňovacie kanály. Je tam veľký pohyb ľudí, je zázrak, že sa doteraz nikomu nič nestalo.
Studne sa nachádzajú vedľa chodníka spájajúceho panelovú cestu k Rázsochám a kamenistú cestu vedúcu paralelne nad, tesne pod osikovym? hájikom.

28. apríl 2020

Peter

Tu je tých šácht omnoho viac, nakoľko tadiaľ bol vybudovaný kanalizačný zberač na nikdy nevybudované sídlisko. Popravde asi ani nik nevie, komu ten zberač patrí, pozemky boli vrátené pôvodným vlastníkom. Som zvedavý na odpoveď.
30. apríl 2020

Slavka

Dobrý deň. Ďakujem za info. Aj sme boli zvedaví, kam sa podeli tie domy, zvyšky ktorých sú tam doteraz.
Podnet označený ako "Nerieseny". Veď by len stacilo vyhladat majitelov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.