Divoke skladky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

Neriešený

Zaslal: Goran, 22. apríla 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Divoke skladky komunalneho a stavebneho odpadu pri starej zrusenej ceste do Kittsee (A) pod dialnicou

23. október 2014

Goran

Kedy sa zacnu riesit divoke skladky v Jarovciach?
29. december 2014

migel001

Vyse polroka bez reakcie samospravy. Smutne...
Napriek tomu, ze na mieste je tabula, ze priestor je "akoze" monitorovany, smeti tu neubuda, skor pribuda. Nikto to zjavne neriesi. Je to skoda, lebo okolie Bazantnice ma pre domacich rekreacny potencial.
29. december 2014

migel001

Mozte pls znova preposlat podnet samosprave?

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.