Vajnorská-stavby a budovy-opustená budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 17. apríla 2020

Nepoužívaná zničená telefónna búdka na Vajnorskej ulici pri križovatke s ulicou Za kasárňou. Prosím o odstránenie.

17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetná parcela registra E, číslo 12211 k.ú. Nové Mesto (804690), obec Bratislava-Nové Mesto je majetkom Slovenskej republiky. List vlastníctva ako správcu pozemku uvádza Okresný úrad Bratislava. Mestská časť.

Podnet preposielame na mestskú časť, ktorá môže preveriť, či vlastník resp. správca splnil všetky potrebné náležitosti a reklamný nosič je osadený s platným povolením stavebného úradu mestskej časti Bratislava-Nové Mesto.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. jún 2020

Miloš

Vajnorská-reklama-vizuálny smog

Nefunkčná telefónna búdka premenená na nevkusnú billboardovú reklamu. Podozrenie na nelegálne umiestnenú reklamu, ktorá navyše od volieb chátra.
Ak nejde o nelegálnu reklamu, zaujímalo by ma, či táto forma vizuálneho smogu spadá pod agendu "Naše mesto zbavujeme vizuálneho smogu", o ktorej hovoril p. primátor: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1581623991995594&id=891749924316341

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania