Saratovská-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Peter Oravec 15. apríla 2020

Poškodený kôš na Saratovskej (pri Žatevnej). Prosím o opravu.

15. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, kôš nahradíme novým.
Kto? Oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš bol v uplynulých dňoch vymenený za nový a neďaleko sme pre podporu udržiavania čistoty osadili aj ďalší.

S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania