Poškodený kôš pri altánku pod Červeným mostom

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený
meno
Novomešťan 16. apríla 2020

Kôš pri altánku pod parkoviskom pri Partizánskej lúke by potreboval doplniť tzv.striešku, aby vietor nerozfúkal smeti po okolí.
Navyše po predĺženom víkende ostali v areáli Partizánskej lúky niektoré smetné koše preplnené.

02. máj 2020

Novomešťan

Areál Partizánska lúka nemá gazdu - preto žiadna odpoveď ?!
06. máj 2020

Novomešťan

Kôš opäť preplnený + silný vietor = smetisko v okolí.
Naozaj nie je gazda, ktorý by problém riešil a vyriešil ?!
20. máj 2020

Novomešťan

Žiadna zmena.
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Daný smetiak pravidelne vyprázdňujú naši správcovia na Partizánskej lúke, opakovane bol vyprázdnený aj v čase medzi danými fotkami. Rovnako upratujú aj fľaše a ďalší odpad na zemi, ak taká situácia nastane. Niekoľko metrov nad týmto smetiakom je na parkovisku ďalší smetný kôš s väčšou kapacitou, ktorý je možné použiť a ďalší je aj pri altánku futbalka cca 15m odtiaľ.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
01. jún 2020

Novomešťan

Vážený pán hovorca Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave,

môj podnet nebol ani tak o vyprázdňovaní daného smetiaka, ale možnosti doplnenia/inštalácie tzv.striešky/ „zakrytovania“, aby vietor nerozfukoval smeti po okolí.
O profesionálnom prístupe/činnosti správcov na Partizánskej lúke (zamestnancov MLB) nemám žiadne pochybnosti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania