Ružová dolina-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

17. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravná značka je zadaná dodávateľovi na opravu.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
02. máj 2020

Anonymný užívateľ

Foto z dnešného dňa - podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania