Markova - nefunkčné lampy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Dlhodobo nesvieti stĺpy VO P115/001,002,003,
P074/022,017,034.
Chybaju viac ako 2 roky 4 ks z rezaných stĺpy VO.
Ostatne staré stĺpy bez údržby 30 rokov nám budú sami padať možno už o 1 rok.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania