Znievska - bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Martina 16. apríla 2020

Poprosím o zarovnanie chodníka na Znievskej ulici 7-9 je to prekážka pre kočíky, starších ľudí s nákupom a bicykle. Aby nedošlo k úrazu. Ďakujeme

21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Najprv si preveríme, či je v našej správe daná terasa. Ak áno zriešime nápravu.
Kto? referát investičných činností

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania