Chybajuci smetny kos

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

na zastavke Landererova chyba smetny kos

05. február 2021

Martin Uváček

Zastavka Landererova bola presunutá až za križovatku s Culenovou. Teraz sa volá Panorama city a má nový kôš. Čiže vyriešené.
30. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet vyriešený. Len ho treba adminom aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania