Nové trolejbusy na "tankodrom" pri AS MN

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Di 23. apríla 2014

Do Bratislavy prichádza v tých dňoch 80 nových trolejbusov. Budú jazdiť po výmoľoch? Stav pri AS Mlynské Nivy je zúfalý, aspoň úsek pri autobusovej zástavke by si zaslúžil výmenu zvršku, inak tie trolejbusy prežijú sotva rok.
Veľké výmole sú aj priamo na zástavke, cestujúci stoja v mláčkach. Ak sa tento úsek cesty neopraví, nemá zmysel tam nové trolejbusy ani púšťať.

23. apríl 2014

nepšo

Di - krásne fotky , hneď prvá - typický príklad , ako budú naši cestári donekonečna plátať , namiesto toho , aby na túto frekventovanú zastávku položili betón , ktorý má oveľa väčšiu trvácnosť . Krásna vizitka Bratislavy a AS MN ako takej , turisti z nás musia mať radosť , lebo takéto rozbité mesto nemajú ani v Rumunsku...
23. apríl 2014

Ivan Magál

No ale to ste mali odfotit aj opacnu zastavku s nefunkcnymi kolajami, s betonovymi panelmi az k odbocke na most Apollo. Desiatky rokov je to v rovnakom stave.... Vazeni, nie su peniaze, hlavne ze na platy a odmeny tych co nas krmia tymito vyhovorkami je penazi dost. Uz sa tesim jak sa dalsi kandidati budu na nas vysklebovat z kazdeho plagatu, mozno prave hned na tychto zastavkach...
30. apríl 2014

Vlado

+ este tie kolajnice po elektricke, ktora tam nepremava uz X rokov. WTF! Ked cez to prechadza MHD iba pocut ako praska naprava. Autobusy z linky 50 su uz v katastrofalnom stave. Ale hlavne ze ste si odfajkli : nakup novych trojlejov.
01. máj 2014

Tomáš

Práveže táto zastávka (AS Mlynské nivy na rovnomennej ulici) už má povrch z betónu, takže nie je povrch príliš trvalý...
V meste, kde nosnú dopravu vykonáva cestná MHD, sa nemožno čudovať stavu zastávok a ich dynamickému opotrebovaniu! Ak sa nezmení systém MHD, môžu povrchy meniť non-stop, a predsa ich nevyriešia...
08. máj 2014

matej

@Tomas,
cize preto tie povrchy nemenia, lebo by to bolo nonstop? Ja by som vedel ako na to - mozno sa treba opytat viedenskych opravarov ciest ako to robia ze to nemenia nonstop a tie zastavky su hladucke.
Ta zastavka je epic hanba tohto mesta. Tie kolaje v asfalte su tam uz 20 rokov. Dost platania, vymolov, robte nove cesty! Hlavne mesto nema peniaze? to je vyhovorka pre slaboduchych. Ma, lebo ludia platia, a stat mu dava tiez. Ak nie dost, tak ich niekto smeruje zlym smerom.
14. jún 2014

Cestar Obecny

Pan Papajcik + MAGISTRAT, prestante klamat ludi a sami seba.
A hlavne, prestante sa odvolavat na futuristicke projekty v tejto lokalite!
Blizi sa leto 2014 a ked chcete mat ciste svedomie, tak tie "100-rocne kolajnice" aspon provizorne zaplatajte asfaltom!
14. jún 2014

Martin

matej, mas pravdu.
Magistrat a MU v Bratislave vsak stale tvrdia, ze maju prazdny mesec.
Riesenie je jednoduche: Prepustit zamestnancov a e-mail "mimo koncelarie" otextovat " nie su peniaze".
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme, že sa zaujímate o naše mesto. Váš podnet ohľadom zlého stavu vozovky sa vyrieši ukončením rekonštrukcie ulice Mlynské Nivy, ktoré je plánované na tretí kvartál 2020. Veríme, že nová ulica prinesie väčší komfort obyvateľom, ako aj návštevníkom Bratislavy. Zároveň sa chceme ospravedlniť za dlhodobé neriešenie vášho podnetu.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. október 2019

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy,
takúto odpoveď ste poslali 7.10.2019?
Však aj prostoduchému je jasné, že tam bude úplné nová organizácia dopravy a cesty!
29. november 2019

Martin Uváček

Podnet je už neaktuálny. Budujú sa nové cesty aj zastávky. Navrhujem ho uzavrieť.
11. február 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Nový povrch nástupištia pre trolejbusy bol vybudovaný. Za VÚB aj na Mlynskych Nivách.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania