Vždy voľné miesto na prechode

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

Cca 3x tyzdenne neprechodny prechod pre chodcov

23. apríl 2014

Anonymný užívateľ

tam radsej priamo volat mestsku policiu, oni radi pridu rovno s odtahovlou...
04. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

arogancia a bezohľadnosť niektorých vodičov stojacich na prechode pre chodcov nás mrzí. Z fotografií však nie je možné dodržanie predpisov vyhodnotiť ani následne riešiť ako priestupok.

Ak je občan svedkom situácie, kedy vozidlá neparkujú v zmysle predpisov, odporúčame obrátiť sa priamo na Mestskú políciu na čísle 159.


Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za váš podnet a záujem o naše mesto. Parkovanie na chodníkoch, vo verejnom priestranstve, či dokonca na zeleni je veľkým problémom nášho mesta. V prípade ak, vidíte zle zaparkované auto, prosíme Vás kontaktujte mestskú, prípadne štátnu políciu. Riešiť takýto priestupok spätne, prípadne z fotografií nie je možné a je tak nutné riešiť ho na mieste.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania