Kopčianska - vyvalené stĺpiky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Peter Oravec 21. apríla 2020

Vyvalené stĺpiky na Kopčianskej naproti železničnej stanici. Prosím o opravu a údržbu.

22. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunikácií nás informovalo, že príslušná časť majetku, na ktorú podnet odkazuje, nepatrí mestu, ale súkromnému objektu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Vienna Gate,

Pannonia real, a.s.
27. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Je to na verejnom chodníku, o bezpečnosť chodcov sa musí postarať samospráva. Nie je o čom. Ostatné sú výhovorky. Prečo ste predali chodníky? Aby ste sa o ne nemuseli starať?
Prosím o preposlanie.
26. august 2020

JanaH

Podla odpovede spravcu VG, oprava chodnika je objednana u dodavatela, caka sa na vykonanie.
26. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň, pani JanaH,
tri stĺpiky štyri mesiace?
To je znak neschopnosti a úbohosti.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania