Prístavný most-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

odpad pri nábreží Dunaja

22. apríl 2020

Igor Homola

V podstate sa jedná o ohniská pri Dunaji od Ovsištskej riviéry cez Ovsištské rameno po Prístavný most
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania