Heydukova-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 20. apríla 2020

Rozbité "štvorce" pre stromy na Heydukovej. Prosím o opravu "štvorcov" a doplnenie stromov, a ak nie je možné doplniť stromy, tak o zrušenie "štvorcov a o opravu chodníka.

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet preverí oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
28. september 2020

Tomas Mahi

Heydukova-strom-chýbajúci

Prazdne miesto po strome zarastajuce burinou.
28. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
23. december 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
stromy boli dosadené, ale podnet bol aj o rozbitých sťvorcoch, a štvorce okolo stromov opravené neboli, takže podnet ostáva neriešený.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
13. marec 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Chcel som to dať ako vyriešené, ale žiaľ. Chodník, resp. obrubník chodníka opravený nebol. A oprava chodníka bola súčasťou znenia podnetu.
Takže tradične: neriešený podnet, prosím o preposlanie, s pozdravom.
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
31. január 2022

Peter Oravec

Dobrý deň.
Podnet je vyriešený.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania