Chladná-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Neriešený

Bolo by možné aby MLB po rokoch vyčistili odvodový rigol idúci od Slalomky po konečnú Potočná? Rigol je vybudovaný ale na viacerych miestach he totálne upchatý a voda z neho sa vylieva na zrekonštruovanú asfaltku na Biely kríž.

20. máj 2020

Martin Uváček

Je niekto zodpovedný reagovať na tento podnet? Zatiaľ sa nikto neozval.
14. jún 2020

Martin Uváček

Dnešná búrka prepláchla celú Raču. Z lesa sa po ceste tiež valila voda. Pomohlo by vyčistenie tohto žľabu.
19. júl 2020

Martin Uváček

Tri mesiace od zadania podnetu a žiadna reakcia zodpovedných. Mestské lesy, urbár, MČ? Nikto nie he zodpovedný?
04. august 2020

Martin Uváček

Stále žiadna reakcia
30. september 2020

Martin Uváček

Tento podnet je očividne mestskými lesmi ignorovaný.
27. december 2020

Martin Uváček

Nič sa nedeje. Bez zmeny. Tie rigoly nikto nečistil.
16. marec 2021

Martin Uváček

Komunikácia Metských lesov je na tomto portáli veľmi slabá. Podnet im treba pripomenúť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.