Jeséniova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Peter Oravec 24. apríla 2020

Porsím, mohol by DPB poučiť svojich vodičov, že na priechode pre chodcov nemôže parkovať ani vozidlo MHD? A keby boli takí zlatí, a dodržovali to. Ďakujem.

27. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, vodiči autobusov budú upozornení (aj slovne) na správnosť parkovania vozidiel v obratisku. Zároveň bude Vaša fotografia umiestnená na výpravne s upozornením, že takéto státie nie je prípustné a v prípade opakovaného porušenia budú nasledovať dôraznejšie postihy vodičov.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania