Topoľčianska - odstavený bordový Ford bez TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Frantisek 21. apríla 2020

Dlhodobo odstaveny bordovy Ford bez platnej TK a EK zabera parkovacie miesto.

21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Budeme informovať hneď po stanovisku kolegu z oddeleniu životného prostredia, ktorý má na starosti agendu vrakov.
Kto? oddelenie životného prostredia

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou
10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Váš podnet. Predmetné vozidlo bolo odstránené.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania