K Horánskej studni-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Denisa 24. apríla 2020

Dobry den na ul K Horanskej studni zomrela nie tak davno stara pani.Dom,ktory jej patril bol spojeny s velkym pozemkom,ktory mala v prenajme od miestneho uradu( na dozitie),nakolko este zijuca povodna vlastnicka nebola schopna sa administrativne venovat prinavrateniu pozemku.Zaujimalo by ma , ako bolo nalozene s pozemkom(dom s pozemkom sa nachadza pod kostolom),ci bol verejne ponuknuty napr.za trhovu cenu,resp.co s nim planuje samosprava urobit.

24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

K osobným údajom o obyvateľoch sa vyjadrovať nesmieme. Z podnetu nie je zrejmé, na ktorú parcelu sa pýtate. Všetky nájomné zmluvu uzatvorené mestskou časťou sú zverejnené na našej webovej stránke. Prípadne si môžete požiadať o konkrétnu informáciu v zmysle Zákona 211/2000 Z.z. o poskytovaní informácií.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
24. apríl 2020

Denisa

Dobry den,nikto po Vas neziada odobne udaje obyvatelov,jedna sa o parcelu za vyfotenym domom,oznacila som ju i na mapke.Parcela patri samosprave,ak ste ju niekomu medzicasom nepredali .Je čudné,ze odmietate odpovedat na konkretnu otazku,resp.Vas bavi byrokraticky natahovat obcanov.Vy tu mate byt pre nas,nie naopak.S uctou
24. apríl 2020

Pozorovatel

@Denisa
Na stranke mapka.gku.sk si viete kliknutim na konkretnu parcelu zistit vlastnika. Udaje pochadzaju z katastra nehnutelnosti.
24. apríl 2020

Denisa

Ok dakujem,vidim ze to patri(este zatial)hlavnemu mestu.Bude zaujimave sledovat dalsi vyvin.
24. apríl 2020

Odkaz pre starostu

Podnet bol odoslaný Magistrátu,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk
27. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Portál Odkaz pre starostu slúži efektívnej komunikácií s občanmi, pre nahlasovanie a riešenie problémov – týkajúcich sa napríklad kvality ciest, chodníkov, dopravného značenia, alebo znečistenia vo verejnom priestore. Odkaz pre starostu nemá slúžiť pre riešenie osobných záujmov, alebo ako portál pre poskytovanie všeobecných informácií.

Za účelom získania informácií Vám odporúčame využiť mailovú adresu info@bratislava.sk

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania