Dvořákovo nábrežie-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Poškodená rozvodná skriňa oproti stavenisku Vydrica. Očividne je už nefunkčná a spadol na ňu strom.

23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet preverí inšpektor verejného poriadku. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
24. apríl 2020

Martin CHUDY

MÚ nemusí nič preverovať, tu je foto a to je podľa mňa jednoznačné, tú skrinku treba vymeniť. neviem čo tam chce preverovať inšpektor verejného poriadku ...M. Chudý
25. apríl 2020

Jerome

to aby získali čas a akože "odpovedali" na podnet, hehehe
19. júl 2020

Martin Uváček

Čo som nedávno videl, tak táto skriňa tam stále je. Pohlo sa nejak jej riešenie?
20. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve so žiadosťou o reakciu.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
12. september 2020

Martin Uváček

Za 5 mesiacov od nahlásenia sa stav nezmenil. Podnet je neriešený.
13. september 2020

Jerome

noo,ked staromestskí inšpektori asi neexistuju v skutocnosti, asi len na papieri !
13. september 2020

Jerome

admin,opatovna urgencia, prosime
15. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť oslovila Siemens, Dopravný podnik mesta Bratislavy, Slovenskú plavbu a prístavy, aj Západoslovenskú distribučnú. Nikto neeviduje v majetku rozvodnú skriňu a nemá o nej ani informácie. Mestská časť nemôže rozvodnú skriňu odstrániť, keďže na to nemá špecializovaných pracovníkov ani právomoci.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
16. september 2020

Jerome

-je funkcna ?? :)
Je na Vasom pozemku?
Ak ano, odstrante, snad sa nebudeme tocit okolo jednej haraburdy roky!
16. september 2020

Martin Uváček

Prepáčte, ale čo je to za nonsens. Tieto skrine sú v meste bežne odstraňované. A kto to teda robí? Asi nezmiznú ken tak. Oslovte elektrárne, komunálny podnik magistrátu. Niekto to už bude vedieť odstrániť.
17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prepáčte, ale skrine sú odstraňované zodpovednými majiteľmi. Kým nepoznáme majiteľa, nemôžeme skriňu odstrániť. Mestská časť musí konať v súlade so zákonom. Ako píšeme vo vysvetlení, oslovili sme všetkých, ktorí by mohli mať k rozvodnej skrini nejaký vlastnícky vzťah - či už z hľadiska umiestnenia, alebo účelu.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
17. september 2020

Jerome

prosíme odpoved,komu patri pozemok
17. september 2020

Martin Uváček

Asi si dám tú námahu a skriňu podrobnejšie prehliadnem aby som Vám našiel stopy komu asi patrí.
20. september 2020

Jerome

hehe, adoptujte si ju :)
14. december 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený.
08. február 2021

Martin Uváček

Bez reakcie. Skriňa tam naďalej špatí.
18. jún 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený.
18. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu, podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania