Repíková-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Rudolf Hudec 23. apríla 2020

V strede Repikovej ulice je prepadnuta cesta cca 1,4 x 1 m. Možno to súvisí s poškodeným vodovodom na Hrušovská / Repíková ktorý je od tohohoto miesta cca 15 metrov a ktorý sa opravuje.

23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet na príslušnom referáte evidujú. Predpokladá sa, že k prepadu na komunikácii došlo v súvislosti s haváriou vody. Mestská časť v čo najkratšom možno termíne zjedná nápravu, komunikáciu dá opraviť. Náklady s tým spojené si následne bude uplatňovať u správcu sietí, v tomto prípade od Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a.s.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania