Špina na parkovisku (Staré grunty)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. apríla 2014

Na parkovisku pri cintoríne v Slávičom údolí je množstvo špiny, odpadkov.

27. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu budeme priebežne monitorovať a v prípade potreby oslovíme referát údržby a verejnoprospešných prác Miestneho úradu MČ BA - Karlova Ves a zabezpečíme vyčistenie priestoru.

Monika Rosová
referát ekológie a zelene
Miestny úrad MČ BA - Karlova Ves
27. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý po preverení situácie urobí nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
01. február 2016

Anonymný užívateľ

Špina na parkovisku a v jeho tesnej blízkosti takmer trvalá. Napr. včera (31.1.2016) dopoludnia. Žiaľ, foto nemám k dispozícii.
13. marec 2016

Anonymný užívateľ

Špina všade. kedy bude priestor vyčistený a pravidelne a často upratovaný ?
06. november 2016

Anonymný užívateľ

Špina všade. kedy bude priestor vyčistený a pravidelne a často upratovaný ?
23. november 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, polozim tu otazku este raz a dufam, ze sa od kompetentnych dockame zmysluplnej odpovede - spina je prakticky v kazdom kute parkoviska, pricom niekede su to drobnosti, inde aj vcelku velke zhluky odpadu - kedy to bude upratane?
doplnujuca otazka - kedy budu doplnene smetne nadoby? pripadne tabulky s napisom "zakaz znecistovania" a nejakou tou formulkou o udeleni pokuty
dakujem za odpoved
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. január 2020

Anonymný užívateľ

Problém bez zmeny. Všade množstvo špiny, odpadkov, smetné nádoby roky chýbajú. Kedy bude priestor pravidelne často čistený, nielen po zverejnení podnetu ? Zdá sa, že bez ohľadu na to, kto je v BA primátorom alebo v mestskej často starostom, špina je všade a dlhodobo.
15. január 2020

Anonymný užívateľ

Pridaný ďalší dôkaz ...
16. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

parkovisko je vyčistené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. február 2020

Anonymný užívateľ

V lokalite opäť veľké množstvo odpadkov a špiny (fotka z nedele 16.2.) . Nielen v okolí parkoviska, ale aj na ploche medzi parkoviskom a vchodom na cintorín. Tiež zahnívajúce jesenné lístie pri obrubníkoch pozdĺž parkoviska.
20. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

novozriadený komunálny podnik dnes priestor vyčistil.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
10. marec 2020

Anonymný užívateľ

Včera (9.3.) opäť množstvo odpadkov a špiny v trávniku a okolí. Po oboch stranách parkoviska zahníva jesenné lístie. Stále nebolo odstránené. Okolo automatu na lístky, ktorý sa nachádza pri vchode cintorína, je obrovské množstvo cigaretových ohorkov. Smetný kôš žiaden. Ani pozdĺž celého parkoviska. Bez nich nie je možné poriadok udržať.
18. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik v pondelok priestor opätovne vyčistil.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
18. marec 2020

Anonymný užívateľ

Potešiteľné. Ešte by ma zaujímalo, kedy budú v lokalite osadené smetné koše, ktoré ľudia požadujú už niekoľko rokov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania