Dopravná-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

prosim o odstranenie zlomeneho a nebezpecne vysiaceho konara nad hlavnou cestou na dopravnej 1, dakujem

23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
24. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie nás informovalo že konár bol odstránený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. apríl 2020

Rendezak

hej, tak ho odstranili ze ho nechali lezat tak ako je ukazane na druhej fotke, uz druhy den tam takto je, fakt smiesne, to ti ludia maju aj nejakeho nadriadeneho co ich kontroluje alebo aj on je flakac!? prosim nech si po konar prijdu !
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

za naše oddelenie sa Vám hlboko ospravedlňujeme. Uvedomujeme si že doba, ktorú ste museli čakať nie je adekvátna. Bohužiaľ nás Váš podnet zastihol v rušnom období a tak veríme že v budúcnosti budú Vaše skúsenosti lepšie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.