Odborárska-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
BAnonym 26. apríla 2020

3x nelegalna reklama (podla mna, treba overit) pevne spojena so zemou, cize dokonca nelegalna reklamna stavba.

28. apríl 2020

Novomestan

Nase mesto tymto neregulovaným vizualnym smogom patri do vychodnej europy, a to som asi aj niektore krajinuy urazil... bananova republika....
12. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
24. február 2021

Anonymný užívateľ

Podarilo sa nieco vyriesit?? Reklamy tam stale strasia a spatia:( Vyzera to priserne.
15. apríl 2021

Novomestan

Odstranili vyznacenu tabulku na Verejnom osvetleni ktore vo vlastnictve mesta. Ostatne vizualne atrapy je kulturnostou majitelov firiem a Istrochemu reality na cele s p. Babisom (vlastnikom Istrochemu a premierom CR) ze povolili tieto atrapy na svojom pozemku. Mesto to vie ale regulovat, ci sa mu to podari uvidime. Je to vsak hanba celej spolocnosti ako takej...
05. jún 2021

Tomas

A čo ten stále pretrvávajúci smrad z Burešovho Istrochemu?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania