Pri gaštanovej aleji-informačná tabuľa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Peter Oravec 26. apríla 2020

Poškodená informačná tabuľa pri hrádzi za bufetom Vyza. Prosím o opravu alebo o odstránenie tabule. V prípade odstránenia prosím odstrániť tabuľu vrátane (betónového) ukotvenia v tráve a o úpravu terénu.

06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Vodohospodárska výstavba š. p.
07. máj 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol preposlaný zodpovednému subjektu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
28. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania