Mlynské Nivy-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 27. apríla 2020

Na križovatke Mlynský nív a Bajkalskej je značka, ktorá prikazuje chodcom, aby použili iný chodník.Žiadny iný chodník tam však nie je. Majú vzlietnuť? Prosím o riešenie.

28. apríl 2020

Michal

Peter tak táto záhada a kocúrkovo v jednom sa rieši už od Augusta 2018. prečítajte si: Obnovenie a zvýraznenie priechodu pre chodcov https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/55618/obnovenie-a-zvyraznenie-priechodu-pre-chodcov 
28. apríl 2020

Michal

a ďalší kvázi na tú istú tému tu: Mlynské nivy-chodník-chýbajúci https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/63444/mlynske-nivy-chodnik-chybajuci 
28. apríl 2020

Michal

je to TRAGIKOMÉDIA veru
28. apríl 2020

Peter Oravec

Michal, ďakujem. Zdalo sa mi to nejaké povedomé.
Prosím admina OPS, aby rešpektoval pravidlá portálu OPS ohľadne duplicitných podnetov (bod 5). Zároveň prosím admina, aby podnety na tento problém a ich aktualizácie zmysluplne usporiadal a aby znovu požiadal samosprávu o vyjadrenie a hlavne o riešenie.
Ďakujem.
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
23. máj 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet. Prosím o preposlanie.
09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás ubezpečili, že podnetom sa zaoberáme. Čoskoro Vám sprostredkujeme stanovisko zodpovedného oddelenia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. jún 2020

Peter Oravec

Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
17. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

samospráva je upovedomená a podnetom sa zaoberá.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania