Mlynské Nivy-Cesty a chodníky-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dávam to len do pozornosti, treba to možno sledovať. Mám pocit, že sa aj na tomto mieste v mieste kde je kanalizácia prepadáva pomaličky a isto cesta. Podobne ako to bolo v priebehu posledného pol roka na dvoch miestach na začiatku ulice. všetci vieme aké problémy to narobilo, keďže sa to tam začalo riešiť až keď sa výrazne prepadávala cesta. tak tento podnet lrn kvôli tomu aby sme o tom vedeli, že sa niečo deje. ✌️

26. apríl 2020

Michal

celá ulica si zaslúži generálnu opravu, snáď čoskoro 🙏
29. apríl 2020

Andrej

hm, nebude to az take horuce, na street view je rovnaka prepadlina uz 2012.
05. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií. Oddelenie podnet posúdilo a uviedlo, že predmetnú ulicu navrhne zaradiť do plánu opráv, tak aby oprava bola realizovaná v najskoršom možnom termíne.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania