Lamačská cesta-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter 26. apríla 2020

Ziadam o obnovu vodorovneho dopravneho znacenia na Patronke pred odbocenim na Kramare, smer jazdy Dubravka - Centrum. Je takmer neviditelne. Taktiez aj VDZ na Brnianskej a Prazskej, po minulorocnej oprave vozovky.
Dakujem

27. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. máj 2020

Peter

Do dnesneho dna nemam odpoved o vyrieseni podnetu.
19. máj 2020

Peter

Do dnesneho dna nebol problem odstraneny a ani nikto neuviedol termin oobnovy VDZ na tomto exponovanom mieste.
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií objednalo realizáciu vodorovného dopravného značenia u dodávateľa. Predpokladaný termín realizácie je do 30. 6. 2020.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. máj 2020

Peter

Na tomto mieste je vysoka intenzita dopravy, cesta je vychylena, ciary takmer neviditelne. Vodici ciary nevidia, jazdia cez dva pruhy, pricom o tom nevedia. Od aprila mohol magistrat tychto niekolko metrov VDZ obnovit. Preto 30.06.2020 moze byt neskoro.
12. august 2020

Peter

Lamačská cesta-Dopravné značenie-iné

Opakovane vas upozornujem touto cestou na neviditelne vodorovne dopravne znacenie v oblasti krizovatky Patronka, v smere jazdy z Lamaca do centra pred a za krizovatkou.
Bol dany prislub z vasej strany, ze problem vyriesite do 30.06.2020.
Dnes je 12.08.2020, teda takmer mesiac a pol po termine a stale ste nic neurobili.
Ziadam vas o bezodkladnu obnovu VDZ v uvedenom useku.
Starostlivost o cesty je vasa zakonna povinnost a je mozne udelenue pokuty za neplnenie si zakonnych povinnosti.
12. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

aktualizovaný podnet bol preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
14. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. august 2020

Peter

Ako na nom pracujete, ked nie ste schopni na tak kratkom useku obnovit VDZ?
06. september 2020

Peter

Dnes je 06.09.2020 a stale ste problem nevyriesili, napriek vasmu slubu, ze to zrealuzujete do 30.06.2020.
Aspon vidime, ako si vazite obyvatelov Bratislavy a danovych poplatnikov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania