Bosákova - problémové parkovanie


Vyriešený
meno
Aria Ethen 27. apríla 2020

Chcem Vas poziadat o vyriesenie dopravnej situacie na Bosakovej ulici v Petrzalke. Prakticky kazdy den majitelia podniku Galeria Kontajner nechavaju na blikackach odstavene sukromne vozidlo uprostred vozovky v jazdnom pruhu. Pravidelne tym vytvaraju nehodovu situaciu.

28. apríl 2020

Anonymný užívateľ

Ano presne je to nebezpecnee
28. apríl 2020

Aria Ethen

28. april - bez zmeny
30. apríl 2020

Aria Ethen

30. april - ziadna zmena - sofer to dnes pre zmenu zaparkoval rovno pred autobusovu zastavku, aby uz ani nemusel chodit cez cestu.
01. máj 2020

Aria Ethen

1. maj - kym samosprava uz tyzden urcuje, komu pridelit tento podnet... v jazdnom pruhu pribudaju ludia, ktori si beru od majitelov restauracie priklad...
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hliadky MsP preverili uvedený podnet na Bosákovej ulici v Bratislave-Petržalke, v nasledovných dňoch :
· Dňa 27.04.2020 v čase 13,00 hod.

· Dňa 28.04.2020 v čase o 20,38 hod.

· Dňa 29.04.2020 v čase o 15,09 hod. a následne v čase o 20,10 hod.

· Dňa 30.04.2020 v čase o 08,48 hod. a následne v čase 13,38 hod.

V čase kontrol nebol zistený žiadny priestupok, ani iné porušenie platných zákonov resp. všeobecno-zaväzných nariadení.
Dňa 30.04.2020 hliadka vykonala kontrolu aj v prevádzke „Galéria-Kontajner“, kde bolo zistené, že predmetné vozidlo patrí im a používajú ho na rozvoz jedál. Pracovníci prevádzky Galéria – Kontajner boli hliadkou dôrazne upozornení na dodržiavanie zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke.
Miesto budeme naďalej monitorovať a v prípade poruešenia zákona budú priestupcovi uložené sankcie.
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania