Pluhová-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Stanislav Skyva 29. apríla 2020

Na križovatke Pluhová / Kukučínova na Pluhovej ulici je dlhodobo vyvalená dopravná značka, upravujúca jazdu v jednosmerke a obmedzujúca rýchlosť jazdy. Chýbajúca dopravná značka predstavuje výrazne nebezpečenstvo v cestnej premávke.

06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
26. máj 2020

Michal

Ja by som to bral komplexnejsie a necudujem sa ze tu znacku niekto vyvalil. Ta jednosmerka je celkovo maximalne zle riesena a je to len alibisticka cyklotrasa. dennodenne tu stretavam kolizie aut a cyklistov. Predsa nie je mozne aby sa na 2.5 metroch zmestilo auto a obojsmerna cyklisticka trasa. A pritom riesenie je tak jednoduche a financne nenarocne. Staci presunut auta parkujuce vedla chodnika na chodnik. cela cesta sa uvolni a vznikne tam konecne priestor na plnohodnotnu cyklotrasu . A pre chodcov ostane cely chodnik z druhej strany vozovky kde aj tak nemozu auta parkovat.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania