Mierová-Zeleň a životné prostredie-neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Juraj Svarc 29. apríla 2020

Prosím o odstranenie orezu a naletovej dreviny, ďakujem

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na odvoz konárov sme upozornili dodávateľa.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
04. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

konáre boli odstránené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania