Rovniankova - cesta je po výkopových cestách neupravená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Miriam 29. apríla 2020

Cesta je po výkopových cestách úplne neupravená, hrboľatá, proste odfláknutá robota. Prosíme o jej vyrovnanie, niekto tam môže prísť k úrazu.

19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Po prešetrení podnetu bolo zistené, že predmetná parcela č. 1441/7 je vo vlastníctve Hlavného mesta SR Bratislava. Mestská časť Bratislava-Petržalka nie je vlastníkom ani správcom nehnuteľnosti.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
23. jún 2020

Miriam

Myslela som samozrejme výkopové práce...
24. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania