Bosákova - nelegálna stavebná úprava na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Prosím o odstránenie nelegálnej stavebnej úpravy na ceste. Slúži ako nájazd a zjazd áut na chodník, kde sa nelegálne parkuje. Vodiči už autami rozlámali obrubník. Z chodníka vodiči vychádzajú na cestu v priestore zastávky MHD a spôsobujú kolízne situácie s autobusmi.

29. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

momentálne na danom úseku prebieha oprava. O vyriešení Vás budeme informovať.
https://bratislava.sk/sk/rozkopavka-alebo-uzavierka/ciastocna-uzavierka-bosakova-a-sustekova

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. máj 2020

Štefan

Dobrý deň,
ďakujem za odpoveď, je bohužiaľ nesprávna. Zaslaný link sa týka inej zastávky v okolí, konkrétne tej pri predajni Lidl na Mamateyovej. Na tejto zastávke s nelegálným nájazdom žiadna oprava neprebieha a podľa mojich info ani v dohľadnej dobe neprebehne.

Žiadam o odstránenie nelegálneho nájazdu samostatne, aj mimo plánovanú opravu.

Ďakujem!
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobry deň,

Oddelenie správy komunikácií podnet posúdilo a uviedlo, že sa jedná o nelegálny vjazd. V lokalite majú byť ešte v tomto roku osadené dopravné koly, ktoré zabránia neželanému vjazdu vozidiel na chodník. Opravu predmetnej zastávky vrátane opravy obrubnikov zaradime do navrhu planu oprav na nasledujuci rok.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania