Ružinovská-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Janči Bakoš 03. mája 2020

Pri priechode cez cyklochodník pri Rossume pribudla reklama.
Jednak by ma zaujímalo, či jej autor platí za záber verejného priestranstva a druhak, či je jej umiestnenie tak, že prekáža vo výhľade medzi chodcami a cyklistami vlastne legálne.

12. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie dopravy vykonalo obhliadku miesta, avšak predmetné reklamné zariadenie nenašlo.
Podnet preto považujeme za uzavretý.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania